077-5434495

לקוחותינו

לקוחותינו

משפחת חסון- תמונת טפט בעיצוב אישי- קרית אונו

הי אנריקה הטפט יצא מהמםםםםם אני אשלח לך תמונה. תודה על הכל. משפחת חסון

 

מיכל -תמונת  טפט לחדר נוער- רעות

ראשית: התמונה היגיעה אלי תוך יומיים מההזמנה, לפתח הבית, כך שמבחינה זו אין עליכם!

מבחינת היישום:
(יש לציין – ללא כל ניסיון קודם בהדבקת טפטים, אך יצא לי מספר פעמים להדביק מדבקות קיר, ובמקרים אלו תמיד ההדבקה בוצעה בקלות, ללא בועות, ולקבלת תוצאה טובה).
הכנת הדבק היתה פשוטה, והכמות הספיקה בהחלט, ונשארה שארית.
הבעיות החלו כשבאתי להדביק את התמונה על הקיר:
קראתי בעיון את ההוראות, ראיתי את סרטי ההדגמה (בראשון הדבק נמרח על התמונה, בסרטון שני מורחים את הדבק בכלל על הקיר. מה הדרך הנכונה ? )
ההוראות לא היו ככ ברורות, לדוגמא: כמה דבק צריך לשים על התמונה? שכבה דקיקה, בינונית? או עבה?
האם אדם אחד יכול לבצע זאת לבד (ניסיתי, היה קשה) או עדיף בשניים (אחד מצמיד לקיר, השני מכוון ומוציא בועות) – עדיף!
ועוד בעיה גדולה מאוד – התמונה נמתחת, מאוד בקלות, ומקבלת צורה אמורפית ואז קשה מאוד לבצע הדבקה מסודרת, בעיקר כשעובדים לפי ההוראות בסרטון הראשון.
בהדבקת 2 התמונות הראשונות הסתבכתי מאוד, עבדתי עליהן יותר משעתיים, והתוצאה לא מדהימה (מזל שרוב האזורים הבעייתים מוסתרים עי ריהוט).
אחכ גיליתי עוד סרטון, הממליץ לאחר מריחת הדבק לקפל את התמונה על עצמה בשני הרבעים העליונים ובשני הרבעים התחתונים ואז להמתין 3 דקות.ואחכ כשתולים אותה, מאפשר למקם חצי תמונה, ואחכ את החצי השני, מה שמפחית באופן משמועתי ביותר את המתיחות והעיוותים של התמונה. מרגע שגיליתי את הפטנט הזה העבודה זרמה, והדיוק היה רב באופן משמעותי!
בקיצור – ממליצה בחום להוסיף ולעדכן את הוראות היישום, הן מבלבלות מאוד במצב הנוכחי.

יש לכם תמונות מקסימות.
אשמח להמשיך ולעבוד אתכם בעתיד, ולהמליץ ללקוחותי.

 

אליס טפט למטבח מירושלים
אני מאוד מרוצה מהשירות והיחס שקבלתי ע"י צוות על הקיר. הטפט היגיע בדיוק לפי הזמן מתוכנן ועונה על כל הציפיות. ברגע שנדביק אותו נשלח לכם תמונות.
יורי תמונת קיר מאשדוד
האתר מאוד קל לשימוש. מהר מאוד מצאתי מה שחיפשתי. התמונה הגיעה מהר עם שליח עד הבית בשירות מושלם. התמונה ממש יפה ואיכותית וגם הדבק שמגיע עם התמונת טפט ממש איכותי.
אלינה תמונת טפט "מכוניות" ממעלות
השימוש באתר היה קל וידידותי. החבילה עם התמונה הגיעה בשרות מהיר עד פתח ביתי. התמונה עונה על כל הציפיות כפי שראיתי באתר.בטוח אני אמליץ גם לחברים שלי.
מאיסה טפט מוואדי ערא
האתר מאוד פשות וקל לשימוש. הצוות עזר לי מאוד בזמן הקנייה. גליל הטפט הגיעה בדיוק בזמן ועד הבית. ממש לא ציפיתי לשירות כל כך מהיר ועד כדי כך אדיב. עוד לא התקנו את הטפט על הקיר. כאשר ניכנס לבית החדש נשלח לכם תמונה. תודה!
אולגה תמונת טפט מתל אביב
ברגע שחיפשתי את התמונה מצאתי אותה בקלות באתר של על קיר. אני כבר ידעתי מה אני רוצה. התקשרתי ואנשי הצוות ענו לי באדיבות רבה. התמונה הגיעה בזמן אבל מכיוון שלא הייתי בארץ, שחזרתי חיכתה לי הפתעה נחמדה במשרד. תודה רבה!

 

© כל הזכויות שמורות לעל הקיר, 2011
האתר נבנה על ידי חלב ודבש בניית אתרים עיצוב: לוטה עיצובים | ניהול